Plechová střešní krytina

Střecha nám utváří celkový dojem z celé stavby. Při výběru střešní krytiny se nevyplatí dělat žádné kompromisy.

Plechová střešní krytina musí být funkční, mít dlouhou životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům.

Záruka a životnost plechové střešní krytiny závisí na druhu materiálu, kvalitě plechu a kvalitě povrchové úpravy. Životnost plechové krytiny je ovlivněna také tím, kde se nachází.

OCELOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA

Největší výhodou těchto střešních krytin je, že svou váhou nezatěžují krov a celkovou statiku stavby. Ocelová střešní krytina je pevná, dostatečně odolná, téměř bezúdržbová a cenově dostupná.
Ocelová střešní krytina je v nabídce v různých tvarech a v široké škále barevných odstínů. Ocelová krytina je vhodná především pro klasické sedlové střechy, pro malé sklony střechy, na rekonstrukci starých budov a málo nosných krovů.

HLINÍKOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA

Hliník se řadí k prémiovým materiálům, ze kterých se dá střešní krytina vyrobit. Hliníková střešní krytina má oproti ocelové ještě delší životnost a je mrazuvzdorná. Kvalitní hliníková střešní krytina odolá vedrům, mrazům, silnému dešti, větru i krupobití nebo sněhové nadílce.

Hliníková střešní krytina je taktéž v nabídce v různých tvarech a v široké škále barevných odstínů. Hliníková krytina se hodí skoro všude. Lze ji využít pro moderní a nové rodinné domy, tradiční venkovské nebo historické stavby, horské objekty i činžovní domy.

Výběr druhu plechové střešní krytiny doporučujeme neuspěchat a konzultovat s obchodním zástupcem výrobce střešních krytin, který Vám na základě členitosti střechy, polohy stavby, sklonu střechy, apod. navrhne správné řešení a poskytne technickou podporu a kladečský plán zdarma.

V případě potřeby se můžete obrátit také na nás.

MONTUJEME PLECHOVÉ FALCOVÉ I SKLÁDANÉ KRYTINY SPOLEČNOSTI SATJAM, LINDAB, RUUKKI A DEKMETAL.

 

Montáž plechové střešní krytiny

K CELKOVÉ RADOSTI ZÁKAZNÍKŮ Z KRÁSNÉ STŘECHY JE NUTNÁ SPRÁVNÁ MONTÁŽ. 

Při montáži střešní krytiny je nezbytná odbornost, přesnost a zručnost realizační firmy. Střecha obsahuje složitější detaily, jako např. komín, prostupy, vikýře, střešní okna a jiné doplňky, které je  nutné nejen správně namontovat, ale také oplechovat a dobře zaizolovat, aby nedocházelo k zbytečným únikům nebo k zatékání.

ZAKLÁDÁME SI NA KVALITĚ ODVEDENÉ PRÁCE. STŘEŠNÍ KRYTINY MONTUJEME POUZE DLE NÁVODU A DOPORUČENÍ DANÉHO VÝROBCE.

NABÍZÍME MONTÁŽ PLECHOVÝCH STŘEŠNÍCH SYSTÉMŮ SATJAM, LINDAB, RUUKKI A DEKMETAL.

PLECHOVÉ STŘEŠNÍ KRYTINY KOTVÍME NA LAŤOVÁNÍ NEBO BEDNĚNÍ .

Montáže plechové krytiny


Montáž plechové střešní krytiny Montáž plechové střešní krytiny
Montáž plechové střešní krytiny Montáž plechové střešní krytiny
Montáž plechové střešní krytiny Montáž plechové střešní krytiny
Výroba klempířských doplňků Výroba klempířských doplňků